Diskrétní forma prezentace

Prezentujte se anonymně pouze firmám, které si sami zvolíte. Nad procesem máte plnou kontrolu.

Úspora času

Jeden kanál pro všechny nabídky. DEER PARK šetří Váš čas a pomáhá vybrat jen ty relevantní.

Zaručená zpětná vazba

Do 14 dnů od všech vybraných firem. Získejte detailní zpětnou vazbu na svoje schopnosti a očekávání přehledně na jednom místě.

Služba zastřešená recruiterem

S vybráním správné firmy Vám poradí zkušený recruiter. Veškerou komunikaci a sběr zpětné vazby řeší za Vás.

Ověřené nabídky

Všechny firmy dobře známe. Získejte přesné informace a užitečné reference na zaměstnavatele z pohledu třetí strany.

Celý servis je zdarma

Pro talent je využití DEER PARK vždy bezplatné.

Připojte se k DEER PARK

DEER PARK je zcela nový přístup, který velmi efektivně spojuje potřeby klienta a firmy. Namísto rozesílání životopisů a hledání kompromisu v inzerátech jsem s headhunterem vytvořil profil, který byl anonymně předložen vytipovaným společnostem. Díky garantované zpětné vazbě jsem do 14 dní měl k dispozici odpovědi od všech společností. Velmi si vážím osobního přístupu headhuntera a rychlou reakci na dotazy. Pokud uvažujete o nové práci, se seriózním přístupem, diskrétností a otevřeném jednání, je pro Vás služba DEER PARK, ta pravá volba.

Tomáš Vobecký

CFO | Onio

V DEER PARK je diskrétnost na prvním místě a důležitý je skutečně objektivní pohled dané firmy, které je prezentován profil. Oceňuji pohodlí, které přináší získání zpětné vazby přes jeden kanál a ušetření času a energie. I přes to, že se v IT pohybuji více než 12 let, díky platformě DEER PARK jsem poznal více firem, než o kterých jsem dosud věděl. Osobní přístup a servis konzultanta je jeden z důvodů proč DEER PARK doporučuji každému, kdo přemýšlí o změně zaměstnání. Řečeno jednou větou: Konečně jsem měl pocit, že jsem to já, kdo si vybírá nového zaměstnavatele a ne naopak.

Lukáš Křížek

Senior Service Architect | Tieto

Jsem naprosto nadšená servisem kanceláře WOLF HUNT a zejména službou DEER PARK, která myslím nemá obdoby v prostředí pracovního trhu. S její pomocí jsem našla práci ve společnosti, do které bych se sama nepřihlásila, a to hlavně proto, že díky DEER PARK se daří propojovat firmy a lidi na základě opravdových aktuálních potřeb obou stran. Jednou z největších přidaných hodnot služby DEER PARK je anonymita a možnost vybírat ze širokého spektra nabídek, odpadají stále dokola omílané fráze z nabídkových inzerátů, které o skutečných pozicích, lidech a firmách neříkají nic. Perfektní, rychlý a osobní přístup je navíc tak osvěžující, že hledání práce přestává být otrava!

Hana Kolibová

Technical Writer | Kiwi.com

Na DEER PARK se mi líbila anonymita a nenucenost služby. V první fázi se mnou headhunter prošel všechny relevantní firmy a poskytl mi dobrý náhled na trh práce. Ve druhé fázi oceňuji osobní přístup a výborný servis, kdy mi skrze DEER PARK pomohl rychle zacílit na ty nejvhodnější firmy, místo abych musel sám absolvovat mnoho pohovorů na vlastní pěst.

Lukáš Bednařík

Software Developer & Researcher | Phonexia

Na DEER PARK oceňuji především osobní a profesionální přístup ze strany headhuntera. Po vytvoření profilu mně na míru se headhunter postaral o opravdu nadstandardní servis. Dostal jsem veškeré informace o firmách které mě zaujaly a naplánování schůzek přesně podle mých časových preferencí. Následné analýzy nabídek od headhuntera bylo něco, co mi hledání práce opravdu usnadňovalo. Firmy o mne díky DEER PARK věděly všechny klíčové vlastnosti a proto během pohovorů nikdy nedošlo k překvapení v negativním slova smyslu. Všechna nabídnutá propojení se ukázala jako relevantní a splňující představy jak mé, tak firem do kterých jsem skrze DEER PARK přicházel.

Deer

Senior Software Engineer | Oracle

Platforma DEER PARK je výrazně jiná než spolupráce s personálními agenturami, které vám chtějí dohodit jednu ze svých nabídek. Nejdříve s vámi zjistí, jak by měla vypadat perfektní nabídka a představí Vám firmy, které jsou pro Vás relevantní. Do 14 dní pro Vás mají feedback, které společnosti zaujal Váš skillset. Líbí se mi, že za Vás vše vykomunikují a od začátku jsou transparentní a diskrétní. DEER PARK můžu doporučit jako moderní způsob, jak se dostat k zajímavé pracovní příležitosti.

Tom

Senior Java Developer | Phonexia

Možná to zní jako klišé, ale díky DEER PARK a lidem, kteří za ním stojí, jsem našla ideální práci, kde mohu skloubit jak projektový management, tak úzkou spolupráci se zákazníkem. DEER PARK se zaměřuje celou paletu firem, od start-upů po korporáty, takže si tam každý najde to svoje.

Lucie Maříková

Project Manager | iXperta

V DEER PARK vědí, jak se ptát, aby odhalili váš potenciál.

V DEER PARK vědí, jak se ptát, aby odhalili váš potenciál. Přijdete do kontaktu pouze s nabídkami, které jsou blíže vašim očekáváním. Dozvíte se informace, které v brožurkách nenajdete. Ušetříte také čas a nervy, což je v dnešní době malý zázrak.

Jiřina Puskajlerová

Release Engineer | Oriflame Software

1 / 8